czwartek, 27 września 2012

Miss Polski Nastolatek 2013...

Tak, to są sensacje tego roku... Weronika Szmajdzińska 17-letnia Szczecinianka, Miss Polski Nastolatek 2011 reprezentowała Polskę w największym, światowym konkursie piękna Miss World 2012, dotychczas zarezerwowanym dla dorosłych kandydatek Miss Polski. Jej następczyni Agnieszka Karasiewicz 17-letnia Warszawianka, laureatka tytułu Miss Polski Nastolatek 2012 wystartowała w Miss Supranational 2012 w trzecim co do wielkości i popularności konkursie na Świecie.
Konkurs Miss Supranational to spotkanie najpiękniejszych dziewcząt z całego świata od trzech lat organizowane w Polsce, które w ciągu tych trzech lat przebojem znalazło swoje miejsce obok największych konkursów świata Miss World i Miss Universe. A jako widowisko telewizyjne usadowiło się na poziomie trudnym do osiągnięcia nawet tym najstarszym i największym światowym konkursom piękna. Polskie nastolatki zaprezentowały urodę polskich dziewcząt znakomicie. Obie zdobyły awans w finałach i zostały wyróżnione za swoje prezentacje.
Rozpoczyna się kolejna edycja Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski Nastolatek 2013. Kolejna szansa dla nastolatek udziału w światowych konkursach. Wystarczy zgłosić się na casting...
Regionalne konkursy piękna już rozpoczęły przyjmowanie zgłoszeń: